Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 171

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні і День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

    
За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість.


Під час урочистих заходів, які відбулися в районному Будинку культури, з найкращими побажаннями та поздоровленями до ветеранів звернувся голова районної ради Дмитро Грабовий.

«Ви заслужили це свято своїм досвідом, багаторічною працею, трудовими досягненнями. І найбільша нагорода для нас усіх, коли ми вас будемо тут бачити якомога частіше при доброму здоров’ї», - зазначив Дмитро Миколайович.

Крім того очільник районної влади підкреслив, що увага до людей поважного віку – наш прямий обов’язок та щоденна праця.

Однак важливо, щоб про пенсіонерів та ветеранів дбала не тільки держава, але й кожен громадянин опікувався своїми батьками, родичами, знайомими.


Гості свята отримали багато приємних емоцій та мали змогу поспілкуватися між собою й відчути, що їх поважають та цінують.


За багаторічну сумлінну працю,
високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди
Міжнародного дня
людей похилого віку
та
Дня ветерана

Подяка
Гайворонської районної ради

була оголошена голові ради Гайворонської районної організації ветеранів України

Миколі Семеновичу
РЯБОКУЧМІ.


Також на святковому дійстві велика група ветеранів була нагороджена відзнаками.

Свої вітання глядачам також подарували учасники хору ветеранів “Калина над Бугом” та ансамбль "Споживчаночка".

 « повернутися до списку новин