Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 145

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до нас світлий Великдень - зі щедрою запашною пасхою, дбайливо вишитим рушником, колоритними писанками та дзвінким дитячим сміхом.

 
Дорогі земляки!

Щиросердно вітаю вас із найсвітлішим святом всіх християн – Великоднем!


Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

У житті кожного християнина Воскресіння Господнє - свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра, воно нагадує нам про взаємне прощення.

У ці дні пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на краще. Тож направимо наші молитви на благі справи і світлі помисли.

Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави.


Вітаючи Вас із світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю кожному з Вас Господньої милості, підтримки у добрих починаннях, миру та взаєморозуміння кожній родині, добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.


Христос Воскрес! 


Дорогі друзі!
Великдень зазвичай збирає велику кількість людей у храмах. Проте, у випадку традиційного святкування Пасхи, є загроза масового інфікування людей та подальшого посилення карантинних заходів. Тому сьогодні, щоб зупинити поширення пандемії, ми повинні відзначати Велике свято вдома з рідними.


Святкуємо Великдень вдома! Це - наша з Вами безпека та здоров’я наших близьких!


З повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради« повернутися до списку новин