Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 231

Поки тривають шкільні канікули, керівництво та працівники навчальних закладів опікуються питаннями ремонту, придбання та встановлення обладнання, підготовки учбових кабінетів до початку занять. 

І якщо на перший погляд може здатися, що школи на час літніх канікул у стадії паузи, всередині робота кипить: фарбується, ремонтується, миється, поповнюється обновками.

 

Про те, як триває підготовка до нового 2019-2020 навчального року, про освітні перспективи, навчальні проблеми шкіл цікавився голова районної ради Дмитро Грабовий, який сьогодні побував у навчальних закладах КЗ "Гайворонський ліцей №2" Гайворонської районної ради та КЗ "Гайворонський ліцей №1" Гайворонської районної ради.

 

Очільник району поспілкувався
з директорами цих навчальних закладів Валентиною Поліщук
та Зоєю Грабовою. 

Під час зустрічі Дмитро Грабовий поцікавився підготовкою шкіл до навчально-виховного процесу, втілен-ням в життя Концепції "Нова українська школа".

Крім того Дмитро Миколайович побував у навчальних кабінетах, відвідав спор-тивні зали та їдальні.


В свою чергу керівники навчальних закладів зазначили, що шкільне господарство кожного закладу чимале, а тому роботи вистачає.

Левову частку ремонтних робіт уже виконано, а це поточні ремонти класних кімнат, спортивних залів, коридорів, їдалень, облаштування пришкільних територій.

При цьому вони зауважили, що усі ремонтні роботи мають бути закінчені вчасно.


Слід зазначити, що в цих навчальних закладах було також введено в експлуатацію нові вбиральні для хлопчиків та дівчаток, кошти на які було виділено з обласного та районного бюджетів.

Керівництво районної ради приділяє пильну увагу питанням підготовки шкіл району до нового навчального року, щоб першого вересня учні розпочали навчання у відремонтованих кабінетах, щоб у школах були створені належні умови для проведення якісного навчально-виховного процесу.

 « повернутися до списку новин