Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 425

27 квітня 2018 року на базі Заваллівської школи-інтернат
І-ІІІ ст. проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів.

Метою даного заходу було оптимізувати знання фахівців психологічної служби щодо роботи в системі інклюзивної освіти; опрацювати практичні форми і методи роботи фахівців психологічної служби в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Відтак, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ разом з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Олександром Гродзіцьким відвідали даний навчальний заклад.

Керівник району та очільник освітянської галузі здійснили екскурсію по навчальному закладу, зустрілися з директором В.Б.Самарем та учас-никами районного семінару-практикуму психологів та соціальних педагогів Гайворонщини.

Дмитро Миколайович, виступаючи перед учасниками семінару, висвітлив надзвичайно важливу тему "Нова українська школа, як ключовий аспект реформи освітянської галузі". Він разом з О.В.Гродзіцьким проаналі-зували стан освітянської галузі району та перспективи її розвитку.

У ході семінару були розглянуті питання взаємодії учасників навчально-виховного процесу в системі інклюзивної освіти, особливості психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, а також завдання практичного психолога та соціального педагога щодо організації інклюзивного навчання у загальноосвітньому навчальному закладі.


 

« повернутися до списку новин