Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 660

 

Напередодні Нового року традиційно підводяться підсумки року, що минає, лунають привітання друзям та колегам. Урочистий захід, присвячений проводам 2017-го, відбувся 29 грудня у приміщенні районного Будинку культури. Його учасниками стали  працівники районної ради, працівники управлінь, відділів та служб РДА, громадськість. 


Відкриваючи урочистості, з новорічними вітаннями до присутніх звернулися голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО.

"Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 
Ці зимові свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми. 
Сьогодні у кожному домі засяють вогники новорічної ялинки і ми згадаємо рік, що минає. Він був складний для українського суспільства, сповнений важких випробувань й важливих рішень. Проте, незважаючи на всі виклики сьогодення в нашій державі зберігається стабільність й віра в те, що незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі негаразди.
Сміливо відкриймо  першу сторінку календаря 2018  року й побажаємо один одному миру, злагоди, терпіння, добра, щастя й достатків. 
Сподіваюсь, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. 
Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання благословенної Гайворонської землі та розвитку нашої Батьківщини - України!" -
зазначив у своєму виступі Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.
 
В рамках заходу були нагороджені й учасники антитерористичної операції на Сході України.


За сумлінне виконання військового обовязку,
високий професіоналізм, патріотизм, активну громадську позицію

відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції"

були нагороджені:


сержант
Бутковський Микола Васильович 
молодший сержант
Деркач Станіслав Іванович 

сержант
Дзюбейло Юрій Анатолійович
солдат
Загоренко Олег Іванович
солдат
Кучерина Олександр Сергійович
солдат
Лемешев Андрій Сергійович
молодший сержант
Мельник Володимир Миколайович
солдат
Молдованов Сергій Миколайович
сержант
Петровський Михайло Васильович
солдат
Повалінський Олександр Федорович
старший солдат

Рябошапка Микола Сергійович
сержант
Ставніченко Сергіій Дмитрович
солдат
Сулєйманов Рустам Хайретдінович
солдат
Томчук Станіслав Миклолайович
старший солдат
Усенко Олександр Миколайович
солдат
Федурко Олександр Іванович
молодший сержант
Яворський Тарас Дмитрович

Крім цього, художні колективи районного Будинку культури подарували присутнім святкову програму. « повернутися до списку новин