Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 657

Сьогодні - День Національної поліції України!

 Це свято в Україні запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року. 


Урочисті заходи відбулися у залі засідань Гайворонського відділення поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області.

З привітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий, який у своєму привітанні наголосив на тому, що поліцейські вносять свій вклад у важливу справу боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку. Їм часто доводиться діяти в напружених обставинах. Служба в поліції вимагає від кожного співробітника витримки, принциповості, професіоналізму, тактовного відношення до прав та законних інтересів громадян. Він також побажав всім міцного здоров’я, щастя, сил і наснаги для здійснення життєвих задумів і мрій.

«Ваша робота важка і відповідальна. У вас немає ні вихідних, ані свят. Дуже часто ви ризикуєте своїм життям заради інших, тому бажаю вам щоразу після служби повертатись додому цілими та неушкодженими», - відзначив Дмитро Грабовий.

За сумлінне виконання службових обов'язків, вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди професійного свята
Грамотою Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради було нагороджено начальника відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, підполковника В`ячеслава Пономаренка.

З нагоди професійного свята керівники району вручили колективу районного відділу поліції подарунок - сучасне оргтехнічне обладнання, яке необхідне їм для роботи.

 « повернутися до списку новин