Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 369

Багатолюддя, квіти, теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення. Усе це відбувалося сьогодні, 7 грудня, в актовій залі районної ради, де пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята народовладдя –

Дня місцевого самоврядування!


Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіо-налізм творять історію місцевого самоврядування району.

Зі щирими словами привітань у відеозверненні до присутніх звернувся голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ: «У світі багато професій, які вимагають високого професіо-налізму й досвіду.

Але, мабуть, тільки робота в органах місцевого самоврядування потребує такої всебічної обізнаності, такого глибокого вивчення різноманітних сфер життєдіяльності. 

Життя району, добробут його мешканців – це постійний розвиток. І основа цього розвитку – порозуміння, співпраця усіх гілок влади, усіх посадовців, депутатів місцевих рад заради вирішення актуальних для територіальних громад району питань.

Дякую за співпрацю і порозуміння і впевнений, що наші спільні дії, спільно вироблені рішення стануть запорукою успішного соціально-економічного розвитку району. 

На завершення виступу Дмитро Миколайович висловив переконання, що діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади і в подальшому буде спрямована на вирішення нагальних проблем, підвищення життєвого рівня наших людей. Він щиро привітав присутніх зі святом, побажав терпіння і, головне, відданості обраній справі. 

У своєму вітальному слові перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко наголосив, що День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і всіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного регіону, дбають про його розквіт і зростання.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. З нагоди професійного свята він побажав колегам здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності.


З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади району та високий професіоналізм:

Грамотою Кіровоградської обласної ради
нагороджено

Юрія Добровольського - Червоненського сільського голову.


Почесною грамотою Гайворонської районної державної адміністрації та районної ради
нагороджені:

Наталія Хмара та Наталія Хороленко -
депутати районної ради.


 

 

 

Грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради також нагороджено ряд працівників органів місцевого самоврядування району.

 

 

 

 

 Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами, підготовленими працівниками районного Будинку культури.

 « повернутися до списку новин