Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 278

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства.


День прийняття Основного Закону є державним святом -

Днем Конституції України.


З нагоди відзначення 23-ї  річниці Конституції України у четвер, 27 червня, на центральному стадіоні міста Гайворона відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь керівництво району - голова районної ради Дмитро Грабовий і перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, представники підприємств, установ та організацій, територіальних громад району, громадськість, ЗМІ.

Вітаючи учасників заходу керівник району Дмитро Грабовий зауважив: «Україна починається з кожного з нас.

І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матері-альний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.

Нехай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої держав-ності, становленню добробуту у кожному домі!».

Одночасно Дмитро Миколайович зазначив, що у неділю, 30 червня, українська спільнота відзначатиме День молоді та підкреслив, що це знаменна дата не тільки для молодих людей, а й слушна нагода для всіх задуматися про те, як же максимально реалізувати себе для благополуччя своєї сім’ї, суспільства, держави. Очільник районної ради побажав усім присутнім гарного настрою та реалізації заповітних мрій.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди 23-ї річниці Конституції України

Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації та
обласної ради

було нагороджено

ПИЛИПИШИНА Григорія Григоровича - заслуженого майстра народної твор-чості України, завідуючого музеєм-виставкою творів Г.Г. Пилипишина Гайворонського районного краєзнав-чого музею.

Подякою Кіровоградської обласної державної адміністрації було нагородженого Любов Василівну ТКАЧИК - головного бухгалтера територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонського району.

Також під час урочистих заходів Грамотами Гайворонської районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих представників Гайворонщини.

Не були забуті і ті, хто поклав своє життя за свободу і незалежність України – їх вшанували хвилиною мовчання.

По завершенню урочистостей захід продовжився святковим концертом.

 « повернутися до списку новин