Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 346

Районна рада оголошує конкурс
на зайняття посади директора комунального закладу «Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа» Гайворонської районної ради Кіровоградської області.


У конкурсі можуть брати участь особи які, вільно володіють українською мовою, є громадянами України, мають вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт ступеня не нижче магістра або спеціаліста та стаж управлінської роботи в освітній сфері не менше п’яти років, відсутні судимості та фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на web-порталі Гайворонської районної ради (http://gayvoron-rayrada.gov.ua/). Проведення конкурсу відбудеться 01 липня 2020 року. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії районної ради, яка знаходиться за адресою: м. Гайворон, площа Героїв Майдану, 5 каб. №8 такі документи:
1) копію паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;
3) резюме у довільній формі;
4) автобіографію;
5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до директора закладу, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
6) згоду на обробку персональних даних;
7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
8) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ України;
9) декларація суб’єкта що претендує на заняття посади;
10) фотокартка 3*4.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).


Додаткова інформація надається
відділом правового та інформаційного забезпечення
виконавчого апарату районної ради за адресою:

м. Гайворон, площа Героїв Майдану, 5 каб. №8, тел. 5-02-30.

 « повернутися до списку новин