Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 200

14 вересня 2019 року з нагоди
Дня фізичної культури і спорту
та у зв’язку з популяризацією здорового способу життя, залучення населення і дітей до занять фізичною культурою
та спортом, у місті Гайвороні на Центральному стадіоні проведено районну спартакіаду серед сільських територіальних громад (фізкультурно-спортивних клубів).


Учасників спортивного свята вітали голова районної ради Дмитро Грабовий, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко та начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Георгій Ільченко.

"Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу жит-тя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.

Фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку та професій, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер.

Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. А ми, дорослі, маємо робити все, аби їхнє дитинство було здоровим, щасливим, безхмарним і найголовніше мирним. Їхнє щастя – це щастя їхніх батьків і нашої України" - зазначив у своєму виступі очільник районної влади Дмитро Миколайович Грабовий.

Програма спартакіади передбачала дартс, волейбол, міні-футбол, армспорт, перетягування канату. 

Учасники змагань протягом кількох годин активно з’ясовували, хто із них сильніший, спритніший, витриваліший. 

У підсумку перше загальнокомандне місце посіла Бандурівська територіальна громада, другими були спортсмени із села Таужне, а третє місце виборола команда Хащуватської громади. 

Переможців і призерів нагороджено Кубками, призами і Грамотами відділу молоді та спорту районної державної адміністрації, які вручив начальник відділу молоді та спорту РДА Г.В. Ільченко.

 « повернутися до списку новин