Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 486

Гайворонська районна рада ставить за мету завжди бути у курсі справ з питань життєдіяльності територіальних громад району. Однією з форм співпраці з органами місцевого самоврядування є відвідування пленарних засідань сесій місцевих рад.

Так, 02 липня 2016 року, голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ разом з працівниками виконавчого апарату районної ради прийняв участь у роботі пленарного засідання восьмої сесії Берестягівської сільської ради сьомого скликання.

Відкрив та вів сесію голова сільської ради Андрій Володимирович ЗАТОРСЬКИЙ. До порядку денного сесії було внесено 16 питань. Одними з важливих питань життєдіяльності громади були питання про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по сміттєзвалищу, про виділення коштів на ремонт сільського Будинку культури, про виділення коштів на ремонт проїзної дороги до кладовища, про надання субвенції районному відділу освіти районної державної адміністрації на харчування дітей Берестягівської НВК, а також про перейменування вулиць населеного пункту та інші питання.

Після закінчення сесії голова районної ради провів особистий прийом громадян разом з депутатом районної ради Ларисою ЗАТОРСЬКОЮ, яка обрана від Берестягівської територіальної громади.

 

Більшість питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, але одним із болючих питань було забезпечення населеного пункту фельдшером. Голова районної ради знає про дану ситуацію та працює у цьому напрямку. Зокрема, очільник району пообіцяв громаді, що знайде шляхи вирішення забезпечення населеного пункту, який являється найвіддаленішим від районного центру, кваліфікованим фельдшером.

Відтак, голова районної ради продовжує здійснювати виїзні прийоми громадян в інших населених пунктах району та обіцяє, що всі питання, які виносяться жителями населених пунктів розглядати на найвищому рівні та знаходити шляхи їх вирішення.

________________________________________

 

 « повернутися до списку новин