Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 270

23 червня Україна шанує тих, хто обрав своєю долею служіння народові та державі!

Своє професійне свято щорічно, починаючи з 2003 року, в День державної служби святкують державні службовці України.


Високоорганізоване, демократичне, правове та результативне державне управління забезпечує високопрофесійна державна служба, без якої не можна уявити функціонування сучасної держави.

Від якісної роботи державних службовців значною мірою залежить авторитет влади, функціонування державного механізму, забезпечення сталого економічного і соціального розвитку країни.

З цієї нагоди в п`ятницю, 21 червня, в залі засідань Гайворонської районної ради пройшли заходи, в яких взяли участь голова районної ради Дмитро Грабовий, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, державні службовці та інші.

Зі словами привітань до державних службовців звернувся голова районної ради: «Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професій-ного свята – Дня державної служби України!

У реаліях сьогодення довіра до влади починається з державного службовця, який має швидко та компетентно реагувати на потреби і запити суспільства.

Ви, як державні службовці, не лише виконуєте свої обов’язки, а й несете відповідальність за добробут та майбутнє жителів нашого району і України в цілому», - зазначив Дмитро Миколайович Грабовий.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків  та з нагоди професійного свята Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено Анну Смілянець - керівника апарату районної державної адміністрації.

Грамотами
районної державної адміністрації і районної ради

нагороджено:


Віталія Василишина - головного спеціаліста-юрисконсульта відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації

Катерину Друзь - провідного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації

Олесю Каленчук - начальника відділу з питань надання адміністративних послуг, адміністратора районної державної адміністрації

Тетяну Макарську - завідувача сектору управління персоналом управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

Олену Марчинську - головного спеціаліста відділу надходжень та видатків Управління державної казначейської служби України в Гайворонському районі

Андрія Швеця - головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальної допомоги, грошрових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації


Під час свята також лунали слова вдячності на адресу ветеранів державної служби, які вже знаходяться на заслуженому відпочинку.


Бажаємо державним службовцям району невичерпної енергії та ентузіазму, творчої наснаги і життєвих гараздів, здоров'я та особистого щастя, нових звершень у важливій і відповідальній місії в ім'я України, високих трудових звершень та поповнення скарбниці добрих і славетних справ в ім’я рідної землі, на благо нашої держави!

 « повернутися до списку новин