Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 386

Свято першого дзвоника – хвилюючий і радісний момент, який для гомінких і непосидючих першокласників символізує початок дороги у новий, незвіданий світ знань, а для одинадцятикласників – початок фінального року навчання в школі.
 

Сьогодні, 02 вересня, голова районної ради Дмитро Грабовий разом з депутатом районної ради Андрієм Думанським та радником голови районної ради Павлом Давидяком відвідали Червоненську філію КЗ "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради.

Першого вересня в цьому закладі загальної середньої освіти за парти сіли 78 учнів, із них - 14 першокласників.

Дмитро Миколайович, завітавши до класної кімнати, де навчаються першокласники, привітав їх та вчительку Тетяну Миколаївну Гойду з початком нового навчального року.

«Переконаний, дорогі першокласники, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки  –  вчителям, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Зі святом, дорогі друзі!»,  – наголосив на завершення Дмитро Грабовий.

Під час зустрічі очільник районної влади, як благодійник, вручив дітям набори шкільного приладдя.
Дітки разом зі свою вчителькою висловили слова вдячності Дмитру Миколайовичу за привітання та турботу.

 

« повернутися до списку новин