Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 513

 

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ прийняв участь
в інтерактивному форумі
"Туризм, як нова можливість",
організаторами якої були ВГО "Туристична асоціація України" та Українська Асоціація активного та економічного туризму.

 

 

 

 

Форум було проведено у селі Казавчин. Його мета - розроблення стратегічних засад розвитку туризму за участю місцевого бізнесу.

 

 

 

 

 

Так, про туризм, як можливість розвитку території, поінформувала Юлія ЗАБАЛДІНА - маркетолог, кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету.

Під час свого виступу, Юлія Борисівна ознайомила присутніх із бізнес-проектами, що розвиваються навколо туризму, про кооперацію бізнесу навколо туристичних проектів, а також про те, що отримає бізнес від розвитку туризму та виклики, що виникають перед територією в контексті розвитку туризму.

 

 

 

 

 

Про сучасні моделі розвитку туристичних територій, модель функціонування екотурис-тичних шляхів Greenways (Зелені шляхи), а також проектування розвитку туризму (стратегія, плани та програми) учасників форуму ознайомив голова Правління Української асоціації активного і економічного туризму, член Експертної Ради з питань туризму та курортів Комітету з питань сімї, молодіжної політики, спорту та туризму Сергій ПІДМОГИЛЬНИЙ.

Після своїх виступів Ю.Забалдіна та С.Підмогильний надавали грунтовні відповіді на запитання учасників заходу.

В сільському Будинку культури було розгорнуто виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва села, а в рамках культурної прграми з успіхом виступив хоровий колектив "Золота осінь".

 

  

  

« повернутися до списку новин