Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 286

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості.

Бути вихователем дошкільного закладу – високе покликання і глибока повага.

Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія.Із професійним святом - Всесвітнім днем дошкілля завідувачів дошкільних навчальних закладів Світлану Помагайбіс (ЗДО № 3 "Кадинка"), Наталію Запорощук (ЗДО №4 "Малятко"), Наталію Латушу (ЗДО №5 "Дзвіночок") та Тетяну Свербиус (ЗДО №6 "Веселка") привітав голова районної ради Дмитро Грабовий, який зазначив, що для кожної дитини садочок, як мама. Тут кожну дитину приймуть, обігріють, смачно нагодують, підтримають, дадуть любов і ласку, якої дитяча душа потребує постійно.    
 

"Ваша праця надзвичайно важлива для майбутнього суспільства, - відзначив Дмитро Миколайович, - якщо батьки щось упустили, то вихователі успішно виконують завдання виховати і навчити дитину до семи років, вкласти в неї найважливіші основи життя".

Очільник районної влади під час привітань вручив керівникам дошкільних навчальних закладів набори канцелярського приладдя, які необхідні в дитячих садочках для роботи з дітьми.

Слід зазначити, що приємною новиною для завідувачів дитячих садків була звістка про те, що з нагоди професійного свята вони отримають матеріальну винагороду.


Раніше такі винагороди, коли садочки підпорядковувались не районній, а міській раді, не виплачувались.

 

 

 « повернутися до списку новин