Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 484

Новий навчальний рік для  школярів розпочинається завжди 1 вересня.

А для освітян Гайворонського району вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році відбулась 31 серпня  в районному Будинку культури.


Серпнева конференція – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи  педагогів на новий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.

Участь у серпневій конференції освітян району взяли голова районної ради Дмитро Грабовий, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький  у присутності керівників закладів та установ освіти, учителів, голів профспілкових комітетів закладів освіти.

Керівники району привітали освітянську громаду з початком нового навчального року, подякували за плідну працю, за достойну підготовку до нового навчального року, а також проінформували присутніх про вирішення проблем галузі освіти району, створення необхідних умов для навчання учнів.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий. Він побажав присутнім творчої наснаги, міцного здоров'я, радості від професійних досягнень, миру та злагоди в родині та на роботі. 

Після привітальних слів

за активну життєву позицію, сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість справі, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління

керівники району Д.Грабовий та Ю.Клименко вручили відзнаки великій групі освітян.Під час конференції начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький доповів про результати діяльності закладів освіти Гайворонщини за 2017-2018 навчальний рік та завдання на 2018-2019 навчальний рік у контексті “нової української школи”.
 
Одночасно у своїй доповіді Олександр Васильович говорив про стан освітянської галузі району,  про готовність закладів освіти  до нового навчального року та впровадження  Державних стандартів початкової, базової та повної загальної  середньої освіти.

За підсумками рейтингового оцінювання керівник освітньої галузі району нагородив кращі загальноосвітні навчальні заклади Кубками та Грамотами відділу освіти районної державної адміністрації.

Оплесками вітали присутні виступ першокласників 2018 року та вихованців народного дитячого колективу «Ровесник».

За підсумками роботи конференції було прийнято рекомендації.

Побажаємо нашим освітянам плідної праці, нових досягнень, миру в душі, в сім’ях і в рідній Україні, злагоди в шкільних колективах, щоб новий навчальний рік розпочався вчасно, організовано, став яскравим і змістовним святом знань для дітей і їхніх батьків.

Цього ж дня у школах та МНВК відбулися засідання предметних секцій.

« повернутися до списку новин