Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 345

Шановні жителі
Гайворонського краю!


Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. 

Вірить, що  зимові свята подарують нам те, чого  найбільш бракує у повсякденному бутті.

Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.


Для кожного кроку, що наблизить нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень, як у повсякденному житті пересічного громадянина, так і в стратегії творення нашої держави.

 

 

Пам’ятаймо, що добрі справи не завжди даються легко! Тому спільно будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити в  кожному куточку нашої Батьківщини життя народу таким, про яке мріють люди і якого вони гідні.

І я впевнений: такі сподівання реальні. Наперекір викликам та тривогам, які вже постукали у наші двері чи ще чекають за порогом суперечливого і трагічного життя українського народу, вони збудуться, якщо згуртуємося спільною думкою та спільною метою і підемо далі шляхом розвитку і консолідації.

Так бувало вже не раз,
і Україна щоразу виходила з великої скрути.


Для усіх нас, жителів Гайворонщини, 2018 рік  був сповнений нелегких випробувань і все таки, – він став важливим щаблем у відродженні  духовного та соціального потенціалу району.

 

 

 


Бажаю всім, щоб у 2019 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання.

Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.


Зичу вам міцного здоров’я, миру,
сімейної злагоди й добробуту.

Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.


З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!


З повагою та найкращими побажаннями,
Дмитро ГРАБОВИЙ, голова Гайворонської районної ради« повернутися до списку новин