Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 614

 

Традиційно, щороку в серпні місяці проводиться перевірка готовності навчальних закладів Гайворонщини до початку нового навчального року та підготовки до опалювального сезону. Також належна увага звертається й на стан благоустрою територіальних громад.


З метою контролю за ходом наведення належного санітарного стану та благоустрою населених пунктів голова районної ради продовжує об'їзд сільських та селищних рад.
 

Вчора, 16 серпня, очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ побував у селищі Завалля, а також селах Чемерпіль та Жакчик.

Перебуваючи з робочим візитом у селищі Завалля керівник району зустрівся із селищним головою Валерієм Дубінським. Разом вони оглянули навчальні заклади та заклади культури щодо завершення ремонтних робіт, підготовки до опалювального сезону та підготовки до нового 2017-2018 навчального року.

Також відвідали об'єкти соціально-культурного призначення, оглянули загальний стан доріг населеного пункту.

Під час огляду території селищної ради Дмитро Миколайович звернув увагу Валерія Петровича на незадовільний стан фруктового саду та порекомендував до відзначення 26-ї річниці Незалежності України вжити відповідних заходів та усунути недоліки.Наступним населеним пунктом, який відвідав голова районної ради, було село Жакчик.

Так, перебуваючи на території сільської ради, очільник районної влади прийняв участь у пленарному засіданні сесії сільської ради.

В ході проведення засідання сесії піднімалось питання щодо ремонту дороги державного значення, а також проведення поточного ямкового ремонту в населеному пункті. Відтак, Дмитро Миколайович повідомив присутнім про те, що по даному питанню він зустрічався з керівником ДП "Гайворонський райавтодор", який запевнив, що до кінця осені усі ремонтні роботи будуть виконані. 

 

 

Також на сесії піднімалось питання щодо соціального забезпечення учасників антитерористичної операції. По даному питанню голова районної ради Д.М. Грабовий надав детальну інформацію, а також рекомендації щодо шляхів вирішення проблемних питань.

 

 


Останнім населеним пунктом, який у цей день відвідав очільник району, було село Чемерпіль.

Слід зазначити, що під час об'їзду території, санітарний стан та благоустрій територіальної громади залишив вкрай негативні враження, про що було повідомлено керівника сільської ради. Дмитро Грабовий, під час розмови з сільським головою, дав доручення у найкоротші терміни вжити всіх необхідних заходів щодо приведення території населеного пункту до належного стану. 

селище Завалля
 

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - інтернат
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

« повернутися до списку новин