Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 466

22 січня цього року на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради було розглянуто питання харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах.

Причиною цьому стало прийняття Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2016 року №16, згідно якої скасовується безкоштовне харчування школярів 1-4 класів, а також старших класів, а безкоштовним буде лише харчування дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-інвалідів І-ІІІ груп. 

При цьому в Постанові акцентовано увагу на тому, що органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій та передбачати на зазначені цілі відповідні видатки з місцевих бюджетів. 

В зв’язку з цим, за ініціативою Асоціації фермерів та депутатів районної ради було прийнято рішення здійснити об’їзд кожної громади району та знаходити шляхи вирішення питання харчування дітей в школах.

Відтак, починаючи з 26 січня 2016 року, голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ разом із головами постійних комісії районної ради Віталієм ПОЙДОЮ, Григорієм ВОЙТЕНКОМ та заступником голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу Валентином ПУСТОВОЙТОМ ознайомилися із станом справ у 8-ми населених пунктах району, а також провели зустрічі з місцевими сільгоспвиробниками, підприємцями, працівниками бюджетних установ та громадськістю, де, окрім інших проблемних питань, шукали шляхи вирішення одного з найактуальніших питань - харчування дітей в загальноосвітніх школах.

Слід зазначити, що під час обговорення даного питання висловлювались різні думки, були враховані пропозиції та побажання, але важливим залишилось те, що кожна територіальна громада та її представники з розумінням поставились до проблеми харчування дітей та готові докласти усіх зусиль, аби жодна дитина не була позбавлена можливості харчуватися.

Так, у період з 16 лютого по 01 березня Дмитро Миколайович разом із головою бюджетної комісії районної ради Віталієм Васильовичем Пойдою, головою постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних ресурсів Григорієм Вікторовичем Войтенком та його заступником Валентином Григоровичем Пустовойтом відвідали територіальні громади сіл Могильне, Соломія, Берестяги, Чемерпіль та селище Салькове.

Під час обговорення питання щодо харчування дітей в навчальних закладах населених пунктів, громадськість неодноразово наголошувала на тому, що добробут дітей - свідомий обов’язок кожного, а тому залишатися осторонь проблемних питань і не вживати ніяких заходів щодо їх вирішення абсолютно неприпустимо. 

Також у ході спілкування з громадами населених пунктів було порушено низку питань щодо поліпшення роботи та функціонування закладів соціальної сфери, а також фельдшерсько-акушерських пунктів.
 

 

 

    

    

 

__________________________________

 

 « повернутися до списку новин