Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 123

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія.

Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість від працівників соціальної сфери.


Напередодні свята, сьогодні, 1 листо-пада 2019 року, на Гайворонщині урочисто відзначили День працівників соціальної сфери. 
У заходах з цієї нагоди взяли участь голова районної ради Дмитро Грабовий та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко.

У своєму вітальному слові до працівників цієї гуманної професії очільник районної влади Дмитро Грабовий висловив слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами жителів краю.

"Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безро-бітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі. Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка – зазначив Дмитро Миколайович.

За сумлінну працю, професіоналізм, компетентність при виконанні посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди професійного свята кращих працівників соціальної сфери було нагороджено Грамотами районної державної адміністрації і районної ради.


 « повернутися до списку новин