Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 502

В п`ятницю, 11 грудня 2015 року, о 10 годині відбулось пленарне засідання другої сесії Гайворонської районної ради сьомого скликання.

Відкрив і вів засідання сесії голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, який поінформував депутатський корпус та присутніх, що на пленарному засіданні запропоновано розглянути 11 питань порядку денного, зокрема:

 • про затвердження Регламенту районної ради;
 • про обрання постійних комісій районної ради;
 • про затвердження Положення про постійні комісії районної ради;
 • про Президію районної ради;
 • про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року;
 • про внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 року №321 "Про районний бюджет на 2015 рік";
 • про Програму підтримки районної газети "Гайворонські вісті" на 2016-2020 роки;
 • про районну Програму розвитку футбольного клубу "Зоря" на 2016 рік;про затвердження районної Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2017 роки;
 • про затвердження районної Програми про призначення та виплату компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2016-2020 роки;
 • про затвердження Порядку надання та розгляду електронних петицій до Гайворонської районної ради;
 • різне.

 

 

По перших чотирьох питаннях порядку денного інформацію надав голова районної ради Грабовий Д.М. та запропонував підтримати дані проекти рішень в цілому і зауважив, що у разі необхідності можна буде вносити зміни та доповнення до Регламенту районної ради у процесі роботи ради, та затверджувати їх на наступних пленарних засіданнях.

 

 

 

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації ЄЖЕЛИК Н.В. прозвітувала перед депутатами районної ради про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року, а також поінформувала по питанню внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015р. №321 "Про районний бюджет на 2015 рік".

 

 

 

Про основні критерії Програми підтримки районної газети "Гайворонські вісті", яка розрахована на 4 роки, поінформувала депутатський корпус районної ради Земнорій Н.В. - головний редактор РВЦ "Гайворонщина". Як зауважила Наталія Вікторівна, однією із головних причин розробки даної Програми стало значне здорожчання енергоресурсів та матеріально-технічних затрат.

 

 

 

 

Начальник відділу сім`ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Ільченко Г.В. надав інформацію депутатам про основні напрямки реалізації Програми розвитку футбольного клубу "Зоря", нагадав присутнім про історію створення даного клубу, а також про його здобутки. Одночасно Георгій Васильович відмітив, що однією із головних причин розробки даної програми є залучення широких верств населення до зайняття спортом та ведення здорового способу життя.

 

 

Однак, враховуючи висновки та пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості та будівництва, які озвучив голова комісії Пойда В.В., депутати одноголосно прийняли рішення про те, що дана Програма повинна бути доопрацьована та повторно розгянута на засіданні бюджетної та профільної комісій з урахуванням побажань, змін та пропозицій депутатів.

Така ж доля спіткала і районну Програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016-2017 роки та районну Програму про призначення та виплату компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги, про які інформував начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Конько В.Д.

Із зауваженнями до вищезгаданих програм виступив голова бюджетної комісії районної ради Віталій ПОЙДА, який, зокрема, наголосив на тому, що обидві програми мають певні недоліки, які необхідно доопрацювати, враховуючи пропозиції та зауваження членів комісії з питань бюджету, фінансів, комунальної власності. Крім того Віталій Васильович звернув увагу Конька В.Д. і на те, що у програмі відсутні чіткі розрахунки сум, які потребують Програми.

Тому, в результаті обговорення даного питання, депутати одноголосно вирішили, що Програми є необхідними для прийняття, однак потребують суттєвого доопрацювання та повторного вивчення на засіданні бюджетної комісії.

Про Порядок подання та розгляду електронних петицій до Гайворонської районної ради депутатський корпус, а також керівників місцевих рад поінформувала Корінник М.О. - начальник відділу правового та інформаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради.

Як повідомила Майя Оленксандрівна, основною причиною розробки даного Порядку є зміни у Законі України "Про звернення громадян". Відтак, на виконання норм ЗУ "Про звернення громадян", на офіційному сайті Гайворонської районної ради буде створено модуль написання, подання електронних петицій з метою його подальшого обговорення.

 

________________________________

 « повернутися до списку новин