Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 522

 

У п’ятницю, 04 листопада, відбулися засідання постійних комісій районної ради
з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення та учасників антитерористичної операції на Сході України та з питань земельних ресурсів,  агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища,
в роботі яких прийняв участь
голова районної ради
Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.

Так, постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення та учасників антитерористичної операції на Сході України відкрив та вів голова комісії ГОЙДА Володимир Валентинович.
На порядок денний було винесено наступні питання: 

  1. Про оптимізацію ліжкового фонду  цілодобових стаціонарів Гайворонського  району;
  2. Про затвердження районної цільової програми  протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018  роки;
  3. Про затвердження районної цільової соціальної Програми "Молодь Гайворонщини" на 2016 – 2020 роки;
  4. Про внесення змін до районної програми соціального захисту та соціального забезпечення ветеранів війни, праці, громадян похилого віку та малозабезпечених осіб на 2013-2016 роки;
  5. Про внесення змін до програми зайнятості населення Гайворонського району на період до 2017 року.

По першому питанню щодо оптимізації ліжкового фонду цілодобових стаціонарів Гайворонського району інформацію надала Шиян Світлана Михайлівна - головний лікар КЗ "Гайворонська ЦРЛ". Зокрема, Світлана Михайлівна зазначила, що з урахуванням кількості населення району при необхідному скороченні 18 ліжок якість надання медичної допомоги буде відповідати необхідним нормам та стандартам.

На запитання членів комісії щодо стану вирішення питання по виділенню коштів для проведення ремонту даху хірургічного відділення ЦРЛ Шиян С.М. повідомила, що на сьогоднішній день дане питання не вирішено, незважаючи на те, що за спонсорські кошти була виготовлена проектно-кошторисна документація. Однак кошти так і не були виділені.

Голова постійної комісії Гойда В.В. вніс пропозицію інформацію головного лікаря КЗ "Гайворонська ЦРЛ" взяти до уваги, однак остаточне рішення з даного питання прийняти на пленарному засіданні сесії районної ради.

Про затвердження районної цільової програми  протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2016-2018  роки інформацію депутатам надала Левендюк Ірина Олексіївна - директор районного Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (РЦ СССДМ).

Так, Ірина Олексіївна зазначила, що відповідно до цільової Програми районним Центром проводиться ряд заходів - профілактичного та роз’яснювального напрямків. Крім того, працівниками РЦ було здійснено 27 виїздів у вечірні години по розважальних закладах з метою попередження та профілактики правопорушень.

Гойда В.В. зауважив, що є ряд порушень Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» в частині роботи розважальних закладів у вечірній та нічний час, однак ніхто не несе відповідальності за порушення норм законодавчого акту.

Після обговорення даного питання члени комісії вирішили погодити проект районної цільової Програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2016-2018 та винести на затвердження сесії районної ради.

Також члени постійної комісії розглянули питання щодо затвердження районної цільової соціальної Програми "Молодь Гайворонщини" на 2016 – 2020 роки (поінформував Ільченко Георгій Васильович - начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації), а також питання про внесення змін до районної Програми соціального захисту та соціального забезпечення ветеранів війни, праці, громадян похилого віку та малозабезпечених осіб на 2013-2016 роки та до Програми зайнятості населення Гайворонського району на період до 2017 року (інформацію надав Конько Валерій Дмитрович - начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації)


На засіданні постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища, яку відкрив та вів її голова Войтенко Григорій Вікторович, було розглянуто лише одне питання порядку денного про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Інформацію з даного питання надала Лисенко Ольга Валентинівна - в.о. начальника відділу Держгеокадасту у Гайворонському районі.

______________________________

 

« повернутися до списку новин