Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 576

У першу неділю листопада відзначається
День працівника соціальної сфери України. 
Свято було створене, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. 


На Гайворонщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери – свята тих людей, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна.

Адже саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.

З нагоди відзначення професійного свята у залі районного Будинку культури зібралися представники служб, які реалізовують соціальну політику Президента та Уряду в Гайворонському районі – управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру зайнятості населення, управління Пенсійного фонду України у районі, районного відділення Фонду соціального страхування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей.

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ привітав працівників соціальної сфери із професійним святом.

“Своєю подвижницькою працею ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві. Я щиро дякую вам за сумлінне виконання професійних обов'язків і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого краю були соціально захищеними та мали гідне життя.

Слова глибокої шани та поваги адресую сьогодні ветеранам галузі, які внесли вагомий внесок у соціально-економічний розвиток нашого району”, – зазначив Дмитро Миколайович.

 


Кращих працівників соціальної сфери району було нагороджено грамотами та квітами.

Так, за сумлінну працю в системі соціального захисту населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесною грамотою
Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради
було нагороджено начальника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонського району Валентину Едуардівну ШВЕЦЬ.

 


Грамотами районної державної адміністрації та районної ради
були нагороджені:

заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Юріївна Поліщук, головний бухгалтер територіального Центру - Л.В.Ткачик, соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) А.В.Баранчук, В.В.Козій, О.Ф.Крит, Т.П.Поплінська, Н.В. Рогозіна, Г.В. Таранюк, медична сестра територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) С.С.Синець, сестра-господиня територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) В.В.Ткачук.

Крім того, такими ж Грамотами було нагороджено фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді О.А.Бабчук та М.М.Фіцак, а також головного спеціаліста Гайворонського сектору обслуговування громадян Благовіщенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області О.В.Марчук.

Спільним подарунком для усіх учасників заходу став святковий концерт.

« повернутися до списку новин