Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 557

 

Щороку в перший день літа відзначається
Міжнародний день захисту дітей -
прекрасне свято радості та одвічної надії,
адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій
і сподівань та прагнемо, щоб вони росли здоровими
та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

 

Тому сьогодні, 1 червня, на Гайворонщині, як і по всій Україні, дорослі вітали наймолодших громадян, намагалися створити для них свято і подарувати якомога більше радісних хвилин. В населених пунктах району в закладах освіти і культури пройшли святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. До свята долучилися і керівники району. 

 

 

 

 
Так, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ поринув у святкову атмосферу разом із малечею Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. та загальноосвітньою школю І-ІІІ ступенів смт.Завалля.

В ході зустрічей від себе особисто, а також від депутатського корпусу районної ради Дмитро Миколайович привітав дітей зі святом, побажав їм зростати здоровими та щасливими, добре навчатися, а також розвивати свої здібності, аби стати гідними громадянами України. Також голова районної ради вручив дітям солодощі.

 
В цей же день в районному Будинку культури відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та концерт, присвячений випускникам народного аматорського театру "Ровесник" і хореографічного гуртка "Первоцвіт" районного Будинку культури.

Присутніх зі сцени привітали голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ і заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел, а також начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА Ірина Паршогуба і директор районного краєзнавчого музею Ольга Хлевнюк, які вручили відзнаки учасникам 12-го районного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей та юнацтва ім. М.Ф. Жидельова.

Цього ж року у конкурсі, який проходив під девізом "Козацькими стежками Івана Сірка на Гайворонщині", взяли участь 32 учня навчальних закладів району. За більшістю голосів журі:

 • а високу художню майстерність відзначено Мілану Давидяк
  (ЗШ №1); 
 • за вдале кольорове вирішення відзначено Ірину Шидловську
  (смт.Завалля);
 • за оригінальне зображення твору відзначено Карину Пакліковську
  (с.Чемерпідль);
 • за кращу художню композицію відзначено Богдана Кузя
  (с.Таужне); 
 • за креативне висвітлення теми відзначено Юліану Яровенко
  (НВК "Гайворонська гімназія – ЗШ №5);
 • за вдале висвітлення теми відзначено Ольгу Бурбан
  (с.Таужне).


Згодом на сцені вітали сузір’я талантів — вихованців колективів "Ровесник" і "Первоцвіт".
Семеро з них незабаром продовжать навчання за межами району і саме їм була присвячена святкова концертна програма - Ользі ПАРОКОННІЙ, Вероніці КАМІНСЬКІЙ, Анні РАБЕНЮК, Ангеліні ДЗІГОВСЬКІЙ, Марії БОЙКО, Анастасії ПАСТЕРНАК і Анастасії РОМАНЧУК, які не один рік допомагали своїм колективам успішно виступати на різних сценах Кіровоградщини і за її межами, радували своїми виступами глядачів Гайворонщини.

Відтак, Ірина Паршогуба вручила Подяки. Відзнаки і сувеніри отримали і їхні талановиті керівники — Вікторія Вакуленко і Тамара Жуковська.

Під час концертної програми прозвучали пісні у виконанні вихованців театру "Ровесник", порадували глядачів своїми хореографічними композиціями учасники старшої і середньої груп колективу "Первоцвіту". На завершення концерту керівники колективів подякували своїм учням-випускницям за їхні старання і вручили їм подарунки на згадку.

   

   

___________________________________

 

 « повернутися до списку новин