Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 492

Чотирнадцятий рік поспіль у дитячому закладі відпочинку і оздоровлення "Чайка" працює англомовна зміна.


Ініціатором її проведення і незмінним старшим вихователем  є
Юлія Пошенко - директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м.Гайворона, високо кваліфікований педагог, що досконало володіє мовою Уільма Шекспіра та Джека Лондона і популяризує її вивчення школярами.


У цьому році вісімдесят учнів не тільки Гайворонського і сусіднів районів, а й з різних куточків і України відпочивають у таборі і одночасно поглиблено вивчають англійську мову.

На урочисте відкриття англомовної зміни до дітей завітали голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко.

Виступаючи перед школярами, вони наголошували про важливість володіння англійською, як мовою міжнародного спілкування, адже наша країна йде по європейському шляху розвитку, а безвізовий режим сприятиме кращому ознайомленню країн Європи.

Керівники району побажали учням добре відпочити, оздоровитися та поліпшити свої знання з англійської, адже нинішня молодь у майбутньому розбудовуватиме нашу молоду державу.

Багато учнів приїздять у "Чайку" в англомовну зміну неодноразово. Дітям подобається, що поруч з досвідченими педагогами та вихователями з ними також працюють представники Корпусу Миру США в Україні.

У цьому році це - Джулія Мартін і Джон Кім.

Школярі беруть активну участь у заняттях різної тематики, а саме: "Краєзнавство", "Мистецтво", "Толеран-тність", "Вишивання", інтерактивні ігри, конкурси, змагання, розважальні заходи, вечори відпочинку та ін.

Під час усіх заходів спілкування дітей з викладачами і між собою ведеться тільки англійською мовою.

 

« повернутися до списку новин