Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 462

 

У четвер, 16 серпня цього року, на території Гайворонського району відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради О.А.Чорноіваненку.


У даному засіданні взяли участь очільники Гайворонщини Дмитро ГРАБОВИЙ та Юрій КЛИМЕНКО, голови районних рад Кіровоградщини.Пленарна частина засідання Координаційної ради проходила в Заваллівському ліцеї – мистецькій школі Гайворонської районної ради, де гості мали змогу ознаоймитись з роботою навчального закладу, його матеріально-технічним оснащенням.

Екскурсію учасникам Координаційної ради провів директор цього навчального закладу Самар Віталій Борисович.


Відкрив пленарне засідання Коорди-наційної ради з питань місцевого самоврядування голова Кіровоградської обласної ради Олександр Анатолійович Чорноіваненко.

В своєму короткому виступі голова обласної ради відзначив, що система місцевого самоврядування в Україні потребує реформування, адже від представницьких органів прості люди чекають реальних дій, які би сприяли поліпшенню добробуту кожної української сім’ї. Тому позиція керівництва області в даному випадку  полягає шляхом безпосереднього спілкування з керівниками громад, фахівцями, визначити механізми бюджетної децентралізації, модель ефективного розвитку територій області.

На порядку денному засідання було три питання: Гайворонщина: перспективи та розвиток (інформував Д.М.Грабовий - голова Гайворонської районної ради), соціально-економічний розвиток Гайворонського району (інформував Ю.О.Клименко - голова Гайворонської районної державної адміністрації) та стан фінансування у 2018 році будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування в Кіровоградській області (інформував О.А.Чорноіваненко - голова обласної ради).

Після розгляду питань порядку денного Олександр Чорноіваненко одразу ж перейшов до конструктивного діалогу та озвучив ряд важливих питань щодо розвитку пріоритетних галузей краю, діяльності органів місцевого самоврядування. 


У ході дискусій голови районних рад та депутати ділилися своїм баченням розбудови самоврядування, а також думки щодо необхідності вивчення досвіду функціонування місцевого самоврядування у сусідніх європейських країнах.


Під час перебування на території Гайворонщини, учасники засідання Координаційної ради ознайомились з роботою підприємства ТОВ "Спланйн ЛТД" (керівник - Лященко Віталій Федорович), побували в районному Будинку культури та відвідали краєзнавчий музей заслуженого майстра народно творчості України Григорія Григоровича Пилипишина.


Крім того, гості Прибузького краю ознайомились з туристичною привабливістю Гайворонщини, де мали можливість побувати у визначних та заповідним місцях нашого району.


На завершення учасники зібрання підбили підсумки виїзного засідання та накреслили плани на майбутнє.

 « повернутися до списку новин