Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 559

26 червня 2016 року жителі району активно долучилися до святкування Дня Конституції України та Дня молоді, яке було організовано "Благодійним фондом Ярослава Бублика".

Святкова програма, яка проводилася під патронатом народного депутата України Костянтина ЯРИНІЧА та за підтримки обласної і районної державних адміністрацій, відбулася увечері на стадіоні "Прибужець" міста Гайворона.

Урочистій частині свята передувала відеопрезентація діяльності благодійного фонду і його засновника, керівника фракції "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Кіровоградської обласної ради, успішного бізнесмена і мецената зі стажем Ярослава БУБЛИКА

Відтак, заснована ним у 2014 році благодійна організація спрямовує свою діяльність у різних напрямках. Зокрема, щодо надання комплексної  медичної, психологічної і соціальної допомоги дітям-інвалідам, особам, які обмежені в реалізації своїх прав і законних інтересів, та іншим верствам населення. Для цього ведеться співпраця з медичними, науковими, фінансовими та адміністративними організаціями. Значна увага фонду приділяється пропаганді здорового способу життя серед молоді, розвитку масової фізичної культури і спорту, попередженню негативних соціальних явищ та сприянню громадянського суспільства, підтримці обдарованої молоді, розвитку науки, освіти, сприянню проведення науково-дослідних робіт в області медицини. Тісний зв’язок благодійний фонд підтримує із освітянами, соціальними службами та іншими громадськими організаціями. Для реалізації цих та інших завдань благодійники у постійному пошуку фінансових, матеріальних та інших засобів. Тому завжди готові співпрацювати з ініціативними людьми, які зацікавлені у пропаганді здорового способу життя та розвитку в Україні моделі комплексної медико-психологічної і соціальної допомоги.

Зі сцени мешканців району привітали голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, депутат Кіровоградської обласної ради Артем ШЕВЧУК і секретар міської ради Олександр КОВТОНЮК.

Виступаючі подякували організаторам заходу за чудовий святковий вечір, благодійному фонду і його засновнику Ярославу Бублику — за підтримку молодих талантів і шкільної молоді району, а мешканцям району — за участь у святкуванні державних свят і Дня молоді. Побажали всім здоров’я, мирного неба, благополуччя і процвітання нашій суверенній державі.


За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Конституції, а також Дня державної служби керівники району вручили
Почесну грамоту облдержадміністрації і обласної ради, Грамоти і Подяки обласної і районної державних адміністрацій, обласної і районної рад великій групі працівників установ, підприємств і організацій нашого району.

Концертна програма святкового вечора розпочалася виступами вихованців народного аматорського театру "Ровесник" районного Будинку культури. Оплесками глядачі зустрічали на сцені юних талантів Гайворонщини: Юлію і Аліну Заліську, Катерину Цвілюк, Ольгу Пароконну та Ангеліну Березу.

Після виступу молодих артистів ведучий запросив на сцену юну мешканку с.Могильне Владиславу Сусол, яка брала участь у другому відкритому обласному дитячому пісенному фестивалі-конкурсі "З отчої криниці" в смт.Вільшанка, засновником якого є благодійна організація "Благодійний фонд Ярослава Бублика". Організатори відзначили виступ юної артистки з Гайворонщини і тепер представник фонду Христина БЕЛІНСЬКА вручила дівчинці подарунок - радіомікрофон. Владислава виконала для всіх присутніх щиру українську пісню.

Організатори заходу народний депутат України Костянтин Яриніч і засновник благодійного фонду Ярослав Бублик у своїх коротких промовах багато уваги приділили питанням, які стосуються підтримки підростаючого покоління, їхнього всебічного розвитку, що в майбутньому дозволить нашій країні розвиватися.

Гості району привітали його мешканців із святами і під гучні оплески провели церемонію відзначення школярів Гайворонщини. Вони вручили від "Благодійного фонду Ярослава Бублика" матеріальні винагороди і подарунки цьогорічним медалістам Дар’ї Бакал (ЗШ №1), Вадиму Герасименко (ЗШ №2), Софії Баранюк, Ользі Каплун і Яні Довгошеї (НВК "Гайворонська гімназія –ЗШ І-ІІІ ст. №5") а також переможцям предметних учнівських олімпіад, обласних і всеукраїнських конкурсів, спортивних змагань.

Ведучий святкової програми провів конкурси з глядачами, а згодом на сцену вийшли учасники команди КВК "Молодіжний портал", які подарували кілька жартівливих номерів.

З радістю зустріли всі присутні виступ відомого в Україні гурту "Авіатор" - музичного колективу, який уже більше 10 років виступає на сценах країни, а нині здійснює всеукраїнський тур "По небу", в рамках якого заплановано виступи у 55 містах нашої країни.

Зіркове тріо колективу — Ігор Воєвуцький, Андрій Сторож і Дмитро Тодорюк та інші музиканти виправдали сподівання глядачів і своїми щирістю та позитивом створили усім гарний святковий настрій.

Під час творчого туру  хлопці хочуть побити рекорд серед українських артистів за кількістю відвіданих міст, крім того, вони прагнуть підкреслити новий стиль "Авіатора", їх новий імідж і нове звучання гурту. Тому гайворонці почули у їх виконанні як і нові твори, так і найулюбленіші хіти, але дещо в іншому аранжуванні, більш сучасному. Живий звук, світлові, візуальні та інші спецефекти додали виступу колективу додаткової енергетики, дозволили створити на стадіоні міста чудове концертне шоу. Глядачі отримали чимало приємних емоцій і незабутніх вражень.

В цей же день відбулися спортивні змагання. Нічийним результатом завершилася зустріч юнаків 2004 року народження Гайворонської ДЮСШ "Локомотив" із їхніми ровесниками з с.Осіївка Бершадського району Вінницької області. Дружба перемогла і в дитячих командних змаганнях з городкового спорту.

Тривалим був шаховий турнір, у якому переможцем визначено Григорія Клименка з Гайворона. Усі учасники змагань відзначені Грамотами відділу молоді та спорту райдержадміністрації та подарунками. Юні спортсмени отримали ще й солодощі.

 

   

   

 

 « повернутися до списку новин