Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 139

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу
до рідної землі.

14 жовтняодна з таких дат.
Вона поєднує в собі свято
Покрови Пресвятої Богородиці,
День українського козацтва
,
а також й  державне свято -
День захисника України!

Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

З цієї нагоди сьогодні, 13 жовтня, голова районної ради Дмитро Грабовий, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел та представники громадськості зібрались у сквері Перемоги м.Гайворон біля пам`ятного знаку "Слава Героям - захисникам України", щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і тим, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність. 

Очільник районної влади Д.М.Грабовий, вітаючи зі святом захисників, зазначив: «День захисника Вітчизни підштовхує до розуміння головного: справжні герої – серед нас! І ніхто окрім нас не захистить свою землю, свою державу, свої святині, свою родину! Всі ми: від солдата до селянина, від державного посадовця до вчителя, від лікаря до робітника – стоїмо на захисті України, своєю працею втілюємо в життя мрію багатьох поколінь про сильну, незалежну, розвинену державу».

Дмитро Миколайович подякував військовим, учасникам антитерористичної операції, добровольцям та ветеранам за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  та  майбутнього. Він побажав усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.


З нагоди Дня захисника України керівництвом району було проведено нагородження Грамотами Гайворонської районної державної адміністрації і районної ради 18 учасників бойових дій в зоні АТО/ООС та волонтера Стахова Юрія Анатолійовича.

 « повернутися до списку новин