Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 484

Гайворнська районна рада підтримує тісну співпрацю з міською, селищними та сільськими радами району. Серед напрямів такої діяльності участь у роботі сесій та прийом громадян в населених пунктах разом з депутатами районної ради закріплених за даними територіями.

7 липня 2016 року голова районної ради Дмитро Грабовий прийняв участь у засіданні дев'ятої сесії Гайворонської міської ради. Депутати міської ради розглянули ряд важливих питань, зокрема прийняли рішення "Про встановлення податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки  на території м. Гайворон на 2017 рік для фізичних осіб", також затвердили рішенням план роботи міської ради по реалізації заходів програм соціального та економічного розвитку м. Гайворон на ІІІ квартал 2016 року. Згідно плану передбачено ряд заходів з покращення вуличного освітлення, поточний ремонт вулиць та доріг комунальної власності, розмітка дорожнього полотна, поточний ремонт покрівель багатоповерхових будинків  за умови співфінансування з власниками квартир, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі в ДНЗ №4, заміна котла в ДНЗ №6 та багато іншого.

8 липня 2016 року Д. Грабовий прийняв участь у десятій сесії Могильненськї сільської ради. На сесії були присутні депутати сільської ради, депутат районної ради, директор місцевого господарства ПОСП "Славутич" О.Громовий. На сесії розглядалися наступні питання: про встановлення місцевих податків, про використання земель резерву та запасу сільської ради, про виділення коштів з сільського бюджету, про надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою на присадибні земельні ділянки, про використання земельних ділянок за договором сервітуту та інші. Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

    

Слід зауважити, що пленарне засідання проводилося у відповідності до прийнятих змін до законодавства про місцеве самоврядування, тому голосування за кожний з внесених проектів рішень було поіменним.

   

Після сесії Д.Грабовий та депутат районної ради О.Громовий, провели особистий прийом громадян села Могильне. В ході прийому жителями сільської ради піднімалося ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади.

    

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення. Ряд питань, що потребують детальнішого вивчення, голова районної ради та депутат районної ради взяли під особистий контроль

  

Очільник району позитивно оцінив співпрацю сільської ради з депутатом районної ради О.Громовим який активно підтримує усі питання жителів, зазначивши – "Де є команда однодумців, там легше долати труднощі, щоб із впевненістю дивитися у завтрашній день".« повернутися до списку новин