Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 234

Внаслідок негоди, яка вирувала в нашому районі на початку червня,  постраждала значна кількість населених пунктів.

Стихія завдала шкоди також автошляхам, які потрібно було ремонтувати.

Слід відзначити, що філія «Гайворонський райавтодор» у цьому році виграла тендер на ремонт автомобільних доріг в районі, на що було виділено відповідні кошти з фондів служби місцевих автодоріг Кіровоградщини.

Виконання даного обсягу робіт потребує додаткових зусиль дорожників, адже на окремих ділянках під час негоди було зірвано асфальтне покриття, потоками води вимито ями, нанесено багнюку і каміння. Та працівники філії «Гайворонський райавтодор», працюючи професійно, сумлінно і якісно, поетапно виконують поставлені перед ними завдання. Вони вже здійснили ремонт і асфальтування окремих ділянок автошляхів у селі Долинівка, на що було виділено 1,2 мільйона гривень, а також 198 тисяч гривень з сільського бюджету. На даний час працюють у селі Червоне.

Нещодавно голова районної ради Дмитро Грабовий побував у селах Червоне і Долинівка, поспілкувався з начальником філії «Гайворонський райавтодор» Олексієм Гончаруком, працівниками філії а також сільськими головами цих населених пунктів Юрієм Добровольським та Тетяною Гребінною. Очільник районної ради оглянув відремонтовані і асфальтовані ділянки доріг. Він і сільські голови дали схвальну оцінку роботі дорожників.

Роботи по ремонту та асфальтуванню автомобільних доріг на Гайворонщині продовжуються.

 

   

 « повернутися до списку новин