Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 363

У п’ятницю, 09 листопада, відбулася чергова двадцять друга сесія районної ради.

Головував на засіданні очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, голови територіальних громад району, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій району, представники місцевих засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися Президією районної ради.

Проекти рішень та додатки до них були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.


До порядку денного двадцять другої сесії було включено 18 питань. 

 

 

Традиційно, районні обранці вносили зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №180 "Про районний бюджет на 2018 рік", а також прийняли рішення про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

Інформацію з даних питань надала Наталія Вікторівна Єжелик - начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

 


Розглянули та затвердили проекти рішень про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Гайворонського району на 2018 рік та внесення змін та доповнень до районної комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки, а також затвердили ряд Програм.

Зокрема: районну цільову Програму "Доступна медицина на 2018-2020 роки", Програму профілактики злочинності в Гайворонському районі на 2018-2020 роки, районну Програму розвитку агропромислового комплексу Гайворонського району на 2018-2023 роки та районну Програму сприяння діяльності управління соціального захисту населення Гайворонської райдержадміністрації щодо покращення соціального обслуговування населення району на 2019 рік.

Крім того, депутати районної ради розглянули низку питань управління майном комунальної власності: закріплення на балансі КНП "ЦПМСД" Гайворонської районної ради неру-хомого майна на праві оперативного управління, а також передачу з балансу на баланс та закріплення на праві оперативного управління за КНП "ЦПМСД" Гайворонської районної ради нерухомого майна за адресою с.Хащувате, вул.Філатова, 3.


У ході роботи депутати прийняли зміни до Статуту Заваллівського ліцею-мистецька школа Гайворонської районної ради Кіровоградської області та делегували повноваження з питань освіти Гайворонській районній державній адміністрації.

Також депутати схвалили рішення про звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохоронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями (голова - Рябокучма Микола Семенович).

Шляхом голосування депутати узгодили рішення про затвердження штатної чисельності та структури виконавчого апарату та підрозділу господарського забезпечення районної ради.

 

 

В завершення роботи сесії районної ради депутати заслухали інформацію щодо стану реалізації повноважень Гайворонським відділом Новоукраїн-ської місцевої прокуратури протягом 10 місяців 2018 року, яку надав Дьолог Віталій Володимирович - керівник Новоукраїнської місцевої прокуратури, радник юстиції.

 

 

 


Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Дмитро Грабовий подякував усім присутнім за  участь у роботі сесії.


 

« повернутися до списку новин