Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 494

Вчора, 26 липня 2018, відбулася позачергова двадцята сесія районної ради сьомого скликання.

 
Головував на пленарному засіданні очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, начальники управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади,  працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадських організацій, ЗМІ та інші.


 

Перед початком сесії Дмитро Грабовий

за вагомі здобутки, високий рівень професіоналізму,
активну життєву позицію та сумлінну працю, с
прямовану на розвиток України

урочисто вручив

Почесну грамоту, відзнаку та
Книгу "Гордість України. Імена та здобутки"
депутату районної ради

Віталію Федоровичу ЛЯЩЕНКУ.

 

 

 

Розпочинаючи роботу, депутати прого-лосували за запропонований порядок денний засідання, до якого внесено було 7 питань та перейшли до їх розгляду.

Першочергово депутати розглянули проекти рішень
про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №180 "Про районний бюджет на 2018 рік, з яких проінформувала заступник начальника фінансового управління районної дер-жавної адміністрації Наталія Асауляк.
 
Так, доповідач відзначила, що за І півріччя 2018 року доходи районного бюджету в цілому склали 149326,1 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 145829,1 тис.грн., по спеціальному – 3497,0  тис.грн. (І півріччя 2017 р. – 136997,9 тис.грн., 134840,4  тис.грн., 2157,5 тис.грн.).
    

Податків і зборів протягом звітного періоду до загального та спеціального фондів районного бюджету надійшло  28089,4 тис.грн., що становить 109,5%  до затверджених з урахуванням змін  показників (2017 р  – 22358,9 тис.грн.), темп росту 125,6%. 

Підводячи підсумки виконання районного бюджету за І півріччя, Наталія Володимирівна підкреслила, що у звітному періоді на належному рівні забезпечено стан розрахунків по зареєстрованих фінансових зобов’язаннях розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів району. Кредиторська заборгованість по видатках районного бюджету (без урахування соціальних субвенцій з державного бюджету) станом на 01 липня 2018 року відсутня.

Крім того Н.В.Асауляк поінформувала присутніх й про основні зміни, які необхідно внести до районного бюджету 2018 року. Зокрема, депутатам було запропоновано погодити збільшення дохідної частини районного бюджету в цілому на 3793,76 тис.грн., з них по загальному фонду 3585,36 тис.грн., по спеціальному фонду 208,4 тис.грн., а саме, за рахунок:
податкових надходжень, а саме податку на доходи фізичних осіб у сумі 50,0 тис.грн. (по загальному фонду); трансфертів з державного бюджету у сумі 3247,4 тис.грн., з них: субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 650,0 тис.грн.; медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 2597,4 тис. грн. та міжбюджетних трансфертів у сумі 496,36 тис.грн., а саме: інша субвенція з сільських, селищних та міського бюджетів у сумі 366,360 тис.грн. (по загальному фонду 287,960 тис.грн., по спеціальному фонду – 78,4 тис.грн.), субвенція з інших бюджетів на виконання інвестиційних проектів у сумі 130,0 тис.грн. по спеціальному фонду.

Обговорено депутатами і ряд інших, не менш важливих, питань.

Зокрема, про передачу планових показників, обсягів виділених бюджетних асигнувань, показників проведених з початку бюджетного періоду касових видатків КЗ "Гайворонського центру первинної медико-санітарної допомоги", у зв'язку з реорганізацією, головному розпо-ряднику бюджетних коштів Гайворон-ській районній державній адміністрації; про надання дозволу на списання автомобілів марки ГАЗ 3307, ГАЗ 5201, ГАЗ 33021, УАЗ 396201, ЗІЛ 5301 та про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок. По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.

 

 

Слід також відзначити, що рішенням №195 від 18 травня 2018 року, яке було прийнято на пленарному засіданні ХІХ сесії районної ради, було створено комунальний заклад "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської районної ради Кіровоградської області. Цим же рішенням було затверджено й Статут даного закладу, а також Порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора цього комунального закладу.


ВІдтак, за результатами проведеного конкурсу, депутатський актив районної ради прийняв рішення про призначення директором КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської районної ради

Ларису Валеріївну ЧЕПЕЛЬСЬКУ.
 

 


Також шляхом голосування народні обранці узгодили проект «Про звернення депутатів Гайворонської районної ради до Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради».

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Дмитро Грабовий подякував усім присутнім за участь у роботі сесії. Пленарне засідання відбувалось у діловому  та конструктивному руслі.

 

« повернутися до списку новин