Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 570

17 вересня своє професійне свято по всій Україні відзначають люди, які вмілими та професійними діями визволяють з біди тисячі людей, рятуючи найцінніше – людське життя.

Безмежна вдячність від усіх нас –
це найвища оцінка їх благородної праці. Успішно ліквідовані пожежі, наслідки аварій та стихійних лих, попередження різного роду надзвичайних ситуацій, забезпечення безпечної життєдіяльності населення – найкраще підтвердження вагомого внеску рятувальників у розвиток та зміцнення Української держави.

 


 

15 вересня на території 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини у місті Гайвороні було багатолюдно.

Розділити святкові хвилини з людьми складної і відповідальної професії завітали керівник апарату районної ради Наталія РАТОВСЬКА та заступник голови районної державної адміністра-ції Віталій ОРЕЛ.


 

 

 

 

Кращих працівників за сумлінне виконання службових обов’язків і досягнення високих показників у службовій діяльності, мужність та героїзм під час ліквідації надзвичайних ситуацій було нагороджено спільними Грамотами районної державної адміністрації і районної  ради:

Г.В. Авер’янова, Ю.О. Глизенка, В.О. Байбузу, С.В. Каленика і
К.В. Настенка.

 

 

 


 

Начальник Гайворонського районного сектору Управління ДСНС України у Кіровоградській області підполковник служби цивільного захисту О.А.Осадчий також привітав рятувальників із професійним святом і за сумлінне виконання службових обов’язків ряду рятувальників 21-ої ДПРЧ оголосив подяку.

 

 

« повернутися до списку новин