Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 206

У рамках робочих поїздок по районам Кіровоградщини, до нашого Прибузького краю завітала заступник голови обласної державної адміністрації Тетяна Волинець.


Вона зустрілася з очільниками Гайворонщини – головою районної ради Дмитром Грабовим та заступником голови районної державної адміністрації Віталієм Орлом, а потім в актовій залі районної ради провела нараду, під час якої поінформувала присутніх про заходи, що здійснюються керівництвом області в боротьбі з пандемією коронавірусу.

Про роботу в цьому ж напрямку в період карантину ознайомили учасників наради Д.М.Грабовий, В.М.Орел, головні лікарі КНП "Гайворонська центральна районна лікарня" і КНП "ЦПМСД" Гайворонської районної ради З.Б.Головко та Т.В.Радіонова, а також старший фельдшер Гайворонської підстанції екстреної медичної допомоги О.М.Самбір і головний лікар районної стоматологічної поліклініки А.П.Кравець.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації О.В.Гродзіцький розповів про впровадження в закладах загальної середньої освіти в карантинний період дистанційного навчання, а начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації І.Ю.Паршогуба – про роботу закладів культури під час карантину і продовження їх функціонування після його завершення.


Слід зазначити, що в обласній державній адміністрації Тетяна Григорівна Волинець відповідальна за соціально-культурний напрямок роботи. Тож за пропозицією керівників Прибужжя вона відвідала районний Будинок культури, КЗ "Гайворонський ліцей №1 і заклад дошкільної освіти №6 міста Гайворонської районної ради. Під час ознайомлення з роботою цих закладів Тетяна Григорівна дала схвальну оцінку побаченому і їх готовності до поновлення роботи після завершення карантину.


Цього ж дня Т.Волинець разом із Д.Грабовим, В.Орлом та З.Головко побували в КНП "Гайворонська ЦРЛ". Тетяна Григорівна цікавилась роботою лікувального закладу в період пандемії коронавірусу, підготовкою до реконструкції приймального відділення, яке буде здійснюватись за кошти державного бюджету (проектно-кошторисну документацію замовлено за кошти районного та міського бюджетів).

"Сподіваюсь на тісну співпрацю з керівниками Гайворонщини!" – наголосила Тетяна Волинець, підсумовуючи результати поїздки до нашого району і продовжила: "А я буду сприяти вирішенню нагальних питань розвитку соціально-культурного напрямку, адже перспективи для цього у вас є!"


 « повернутися до списку новин