Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 537

Вчора, 25 травня, на Гайворонщині було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Участь у робочому засіданні прийняв голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, заступник голови районної державної адміністрації Віталій ОРЕЛ, керівники усіх спеціалізованих служб цивільного захисту, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, служб, установ та організацій району.


В рамках роботи учасниками засідання розглянуто питання про стан впровадження систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах та оповіщення населення у разі їх виникнення.

Відтак обговорено питання щодо подальшого розвитку системи централізованого оповіщення у Гайворонському районі. Також звернуто увагу на питання щодо вжиття заходів із забезпечення протипожежного захисту місць збирання врожаю, зернових і грубих кормів у 2016 році.

Після пленарної частини засідання комісії на території Гайворонського району було проведено багатоступеневі командно-штабні та практичні навчання з органами Управління та силами Цивільного захисту.

Тема навчань проходила під гаслом: "Дії органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту в разі загрози та виникнення ситуацій техногенного, природного характеру та в особливий період".

На завершення голова районної ради зауважив, що такі навчання необхідно час від часу проводити в районі, адже таким чином всі задіяні служби цивільного захисту відпрацьовують свої вміння і навички на практиці. Крім того можна визначити реальний рівень їх готовності до виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема перевірити, як спрацюють сили цивільного захисту,  місцева пожежна частина, державна автоінспекція та інші служби, а також побачити реакцію громадськості на виникнення та процес ліквідації надзвичайної ситуації.

   

   

 

« повернутися до списку новин