Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 159

28 жовтня вся наша Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії — День звільнення від нацистських загарбників.

Вперше ця дата в державному календарі
свят з’явилася у 2009 році, коли Указом Президента України, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні,
28 жовтня було офіційно встановлено

Днем звільнення України
від фашистських загарбників.


З метою вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, 28 жовтня, у місті Гайвороні в парку Перемоги відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Слави.

У заході взяли участь  голова  районної ради Дмитро Грабовий, перший  заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, представники громадськості та трудові колективи. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять тих, хто загинув, захищаючи рідну землю.

Цього дня в населених пунктах району відбулись заходи на відзначення 75-ї річниці визволення України від німецько-фашист-ських загарбників.

Представники територіальних громад, учнів-ська молодь поклали квіти до братських могил та обелісків загиблим воїнам. 


В історії Українського народу події Другої світової війни посідають особливе місце. За своєю глибиною, трагізмом і героїкою вони помітно піднеслись над іншими і набули епохального значення. Певною мірою обумовлено це й тим, що донині живі учасники війни, носії історичної пам’яті про неї – ті, хто воював зі зброєю в руках, навчався, працював, відбудовував країну.

 « повернутися до списку новин