Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 557

У четвер, 22 березня,
очільник районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ провів нараду з працівниками відділу освіти Гайворонської районної державної адміністрації.

Під час наради було розглянуто питання щодо функціонування в районі з 01 вересня 2018 року проекту "Нової української школи", створення комунального закладу інклюзивно–ресурсного Центру, реорганіза-ції Заваллівської загальноосвітньої школи–інтернат І-ІІІ ступенів шляхом перетворення її в іншу організаційно–правову форму, яка буде його правонаступником, а також інші питання, які стосуються діяльності загальноосвітніх навчальних закладів району в умовах нової освітньої реформи.  "Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Ми хочемо перейти від школи, яка напихає дітей знаннями, які дуже швидко застарівають, до школи компетентностей (поінформова-ність, обізнаність)" - зазначив Дмитро Миколайович.

 

 

Крім того, очільник районної ради Д.М.Грабовий підкреслив, що за основу концепції "Нової української школи" беруть педагогіку партнерства: співпраця між учителем, учнем і батьками, які мають стати рівно-правними учасниками освітнього процесу.

Відтак, учитель зможе готувати власні авторські навчальні програми, обирати підручники, методи, стратегії, засоби навчання.

Серед методів навчання застосовува-тимуть ігри, соціальні, дослідницькі проекти, експерименти, групові завдання. 

« повернутися до списку новин