Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 580

 

Вчора, 15 липня 2017 року,
голова районної ради
Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ  продовжив об’їзд територій сільських і селищних рад.

Їх метапобачити, почути, допомогти.

Цього дня очільник району відвідав ще чотири населених пункти: с.Хащувате, с.Казавчин, с.Могильне та селище Салькове.

 

 

Дмитро ГРАБОВИЙ, перебуваючи на території населених пунктів, зустрічався із керівниками територі-альних громад та представниками закладів соціальної сфери.

Під час зустрічей обговорювали можливі варіанти покращення співпраці між сільськими громадами та сільгосппідприємствами, а також шляхи розвитку сільських громад.

Також очільник району поспілкувався і з пересічними мешканцями населених пунктів.

 

 

Під час робочої поїздки Дмитро Миколайович оцінив стан благоустрою відвідуваних населених пунктів. Були оглянуті вулиці, території біля закладів соціальної сфери та загальний стан доріг по селах.

Загалом територіальними громадами уже виконаний значний обсяг робіт з благоустрою, загальноосвітні навчальні заклади готові до початку нового навчального року.

Керівники територіальних громад ділилися з головою районної ради планами на перспективу, озвучували проблемні питання, окреслювали основні завдання, в тому числі й особливо актуальне саме зараз – благоустрій території та підготовка до осінньо-зимового періоду.

Де б не побував очільник районної влади: у ФАПі, в школі, в дитячому садочку чи в Будинку культури – скрізь порядок. В цьому велика заслуга не тільки сільського голови чи їх керівників, а й фермерів, які постійно допомагають соціальним закладам. 

Особливо приємне враження склалося від перебування на територіях Сальківської селищної та Казавчинської сільської рад.

 

 

Найбільше зауважень було до керівника Хащуватської сільської ради щодо благоустрою населеного пункту.

Відтак, голова районної ради Д.М.Грабовий дав ряд доручень керівнику територіальної громади щодо усунення недоліків благоустрою населеного пункту.

 

 

 

 

 

 

Під час перебування на території Хащуватської сільської ради керівник району побував на сільському кладовищі та відвідав могилу загиблого учасника антитерористичної операції на сході України

Ярослава ДРЬОМІНА.

 

 

 Об'їзд територіальних громад району триває.

 

Казавчинська територіальна громада

Сальківська територіальна громада
Хащуватська територіальна громада

Могильненська територіальна громада

 

« повернутися до списку новин