Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 439

 

Голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ разом з депутатами районної ради Віталієм Васильовичем ПОЙДОЮ - головою постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості та будівництва та Валентином Григоровичем ПУСТОВОЙТОМ - заступником голови постійної комісії з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища побували в селі Таужному.

 

 

 

Вони зустрілися з сільським головою Леонідом Івановичем ТРАЧУКОМ, депутатами сільської ради, місцевими землекористувачами, підприємцями, працівниками бюджетних установ та громадськістю.


Основне питання, яке було розглянуте - харчування дітей в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Таужне.

 


 

Д.М. Грабовий, В.В. Пойда та В.Г. Пустовойт виступили перед присутніми, ознайомили їх з ініціативою депутатів районної ради та Асоціації фермерів. В зв’язку з тим, що в Постанові Кабінету Міністрів України акцентовано увагу на тому, що органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування школярів інших категорій та передбачати на дані цілі відповідні видатки з місцевих бюджетів, було приведено цифри і розрахунки, згідно яких землекористувачам та підприємцям запропоновано здійснити добровільні внески з метою забезпечення повноцінним харчуванням всіх учнів місцевої школи.

 

 

В ході обговорення даного питання відбулася відверта розмова, в ході якої висловлювалися різні точки зору присутніми. При цьому слід зазначити, що голова районної ради разом з депутатами районної ради надали роз’яснення по порушених питаннях учасників зустрічі.

 

 

 

Сільський голова Леонід Трачук зауважив, що в зв’язку з тим, що не всі землекористувачі та підприємці села були присутні на зустрічі, а також враховуючи важливість питання харчування дітей в школі запропонував в робочому порядку окремо пояснити суть та важливість питання тим, хто не приймав участі в сьогоднішній зустрічі та переконати добровільно підтримати вирішення важливої справи, а громаді села найближчим часом зустрітися знову і вирішити позитивно питання харчування дітей загальноосвітньому навчальному закладі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________

 

« повернутися до списку новин