Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 508

Голова Кіровоградської облдержадміністрації С.А.Кузьменко

побував у Гайворонському районі

6 липня цього року на Гайворонщині побував голова обласної державної адміністрації Сергій Анатолійович Кузьменко. Він зустрівся з головою районної ради Дмитром Миколайовичем Грабовим та з головою райдержадміністрації Юрієм Олександровичем Клименком. Керівник області провів особистий прийом громадян Гайворонщини на якому були присутні і очільники району.

 

Цього ж дня С.А. Кузьменко разом з Д.Грабовим та Ю.Клименком відвідали Гайворонську центральну районну лікарню, де спілкуючись з головним лікарем С.М. Шиян, голова облдержадміністрації цікавився  станом забезпечення лікувального закладу медичними препаратами, сучасним обладнанням та умовами, в яких лікуються хворі, особливо учасники Другої світової війни та учасники АТО.

 

Також відбулася зустріч С.А.Кузьменка з виконуючою обов'язки начальника відділу Держгеокадастру у Гайворонському районі О.В.Лисенко , яка інформувала керівника області про співпрацю відділу  з органами місцевого самоврядування, станом надання земельних ділянок учасникам АТО та громадянам району.

Голова районної ради Д. Грабовий дав інтерв'ю Кіровоградському обласному телебаченню, під час якого детально зупинився на стані агропромислового комплексу та соціальної сфери району.« повернутися до списку новин