Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 566

Відповідно до розпорядження голови Гайворонської районної ради, 31 березня 2017 року о 10.00 годині було проведено чергове засідання робочої групи, метою якого було вивчення питання переведення та реконструкції  нежитлової будівлі адміністра-тивного корпусу, що входить до складу Єдиного майнового комплексу Гайворонської міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2, у житловий багатоквартирний будинок зі статусом службових жилих приміщень для забезпечення лікарів службовим житлом.

Так, під час наради очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ зазначив, що дане питання є важливим для розвитку медичної галузі Гайворонського району, бо це є гарною перспективою для заохочення спеціалістів-лікарів працювати саме в нашому районі.  Тому потрібно залучити усі сили та ресурси для створення гарних умов проживання медичного персоналу.

Після обговорення даного питання міжвідомча комісія по переведенню будівлі з нежитлового фонду в житловий провели виїзне засідання  та обстежили будівлю адміністративного корпусу та прилеглої території на відповідність будівельним, технічним та пожежним нормам, що ставляться для житлових приміщень.


Відтак, очільник районної ради доручив членам робочої групи розробити план дій для подальшої реалізації цього питання.

 

  


   « повернутися до списку новин