Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 468

 

18 листопада 2016 року в районному Будинку культури проведено урочисті заходи
з нагоди святкування

Дня працівників сільського господарства,

яке відзначається в Україні
щорічно у третю неділю листопада. 


Це професійне свято працівників  сільського господарства, підприємств по переробці сільсько-господарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

В урочистих заходах прийняли участь керівники сільськогосподарських підприємств району, працівники агропромислового комплексу, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств,  голови місцевих рад, громадськість.

 

 

З вітальними словами до працівників сільського господарства звернулися голова голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко.  

За сумлінне виконання обов'язків, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток сільського господарства  очільники району вручили кращим працівникам агропромислового комплексу району

Грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради,
а також Грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

 

 

 


Прикрасою заходу стала яскрава концертна програма у виконанні талановитих колективів та артистів художньої самодіяльності Гайворонщини.

  

 « повернутися до списку новин