Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 321

Весь світ захоплюється футболом, молодь росте на традиціях футболу, фізично розвивається, формує свою свідомість, виробляє почуття колективізму та почуття команди.


14 квітня 2019 року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ побував у селі Бандурове, де взяв участь в урочистому відкритті турніру серед футболістів-ветеранів, присвячений пам'яті колишнього гравця гайво-ронського "Локомотиву"

Бориса Бугайова.

Борис Костянтинович у свій час зробив значний внесок у розвиток футболу на Гайворонщині, захищаючи спортивну честь Прибузького краю. Він грав за ФК "Локомотив" (м.Гайворон), а також був тренером та гравцем Бандурівської "Чайки".Очільник районної ради привітав учасників змагань з початком цього престижного для ветеранів футболу турніру і побажав спортсменам успіхів і перемог.


Під час свого виступу
Дмитро Миколайович вручив

Подяки
Гайворонської районної ради

за високий рівень організації проведення спортивно-масових заходів, меценатську діяльність, пропаганду здорового способу життя, безкорисливість і милосердя

депутату районної ради, голові фермерського господарства "Лан" Анатолію Опаленку та Бандурівському сільському голові Олександру Опаленку.

   


Турнір ветеранів (сьомий за рахунком) пройшов у гострій, безкомпромісній та захоплюючій боротьбі.


І місце і перехідний Кубок, заснований головою ФГ "Лан" Анатолієм Опаленком

ФК "Чайка" (с.Бандурове).

ІІ місце 
"Водник"
(с.Солгутове).

ІІІ місце 
"Ветеран"
(м.Благовіщенськ).

Гравці
бандурівського "Юніору" зайняли IV місце.


Команди-учасниці турніру отримали матеріальну винагороду від основного спонсора змагань - фермерського господарства "Лан".

Матеріальну допомогу було вручено також сину легендарного Бориса Бугайова - Вадиму Борисовичу.« повернутися до списку новин