Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 98

Весь світ захоплюється футболом, молодь росте на традиціях футболу, фізично розвивається, формує свою свідомість, виробляє почуття колективізму та почуття команди.


14 квітня 2019 року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ побував у селі Бандурове, де взяв участь в урочистому відкритті турніру серед футболістів-ветеранів, присвячений пам'яті колишнього гравця гайво-ронського "Локомотиву"

Бориса Бугайова.

Борис Костянтинович у свій час зробив значний внесок у розвиток футболу на Гайворонщині, захищаючи спортивну честь Прибузького краю. Він грав за ФК "Локомотив" (м.Гайворон), а також був тренером та гравцем Бандурівської "Чайки".Очільник районної ради привітав учасників змагань з початком цього престижного для ветеранів футболу турніру і побажав спортсменам успіхів і перемог.


Під час свого виступу
Дмитро Миколайович вручив

Подяки
Гайворонської районної ради

за високий рівень організації проведення спортивно-масових заходів, меценатську діяльність, пропаганду здорового способу життя, безкорисливість і милосердя

депутату районної ради, голові фермерського господарства "Лан" Анатолію Опаленку та Бандурівському сільському голові Олександру Опаленку.

   


Турнір ветеранів (сьомий за рахунком) пройшов у гострій, безкомпромісній та захоплюючій боротьбі.


І місце і перехідний Кубок, заснований головою ФГ "Лан" Анатолієм Опаленком

ФК "Чайка" (с.Бандурове).

ІІ місце 
"Водник"
(с.Солгутове).

ІІІ місце 
"Ветеран"
(м.Благовіщенськ).

Гравці
бандурівського "Юніору" зайняли IV місце.


Команди-учасниці турніру отримали матеріальну винагороду від основного спонсора змагань - фермерського господарства "Лан".

Матеріальну допомогу було вручено також сину легендарного Бориса Бугайова - Вадиму Борисовичу.

« повернутися до списку новин