Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 191

В суботу, 29 серпня, в місті Гайвороні у сквері Перемоги біля пам`ятного знаку, на якому викарбувані слова
"Слава Героям - захисникам України! Хто за свободу вийшов проти смерті - тому не буде смерті на землі"
відбувся захід з нагоди

Дня пам`яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.


Відзначення Дня пам’яті захисників України 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей у 2014 році, в ході російсько - української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.


В заході прийняли участь голова районної ради Дмитро Грабовий, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел, учасники АТО і ООС, працівники районного військового комісаріату, представники Гайворонського відділу поліції, громадськість міста та району.

Рівно о 10 годині по всій Україні, в тому числі і на Гайворонщині, пройшла загально-національна хвилина мовчання, присвячена памяті загиблих Героїв - захисників рідної землі, серед них і наших земляків - Валерія Грабового, Ярослава Шимчика, Олексія Глобенка, Ярослава Гайду, Ярослава Дрьоміна, Ігоря Грішина та Сергія Марецького.

Після хвилини мовчання керівники районної влади Д.М.Грабовий та В.М.Орел разом учасниками АТО і ООС і всіма присутніми на заході поклали квіти до пам`ятного знаку Героям Небесної Cотні, що на площі Героїв Майдану.

Працівники районного Будинку культури виступили на заході з літературною композицією, а після її закінчення очільник районної ради Дмитро Грабовий поспілкувався з учасниками АТО і ООС, відповів на запитання, які їх хвилювали, а також пообіцяв сприяти вирішенню проблем, що виникають.

Окрім того Дмитро Миколайович завірив, що органи місцевої влади й надалі докладатимуть всіх зусиль, щоб ветерани війни на Сході країни відчували постійну про них турботу.

 

« повернутися до списку новин