Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 549

 

Дорогі співвітчизники!


У день пам’яті святого
рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди

Дня хрещення Київської Русі – України!

 

 


Цього року, 28 липня, Україна святкує 1029-ліття з часу свого офіційного хрещення.

Це свято відзначаємо у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Християнські цінності набули поширення на теренах сучасної України саме в результаті Володимирового хрещення.

Завдяки вирішальному вибору Володимира Русь стала пов'язаною з християнським Заходом. Цей зв'язок зумовив її небачений історичний, суспільний і культурний розвиток. Запровадження християнства в давньоруській державі наприкінці Х ст. було епохальною подією в історії України, поворотним пунктом усього її дальшого історичного розвитку, який прилучив Київську Русь до європейської християнської цивілізації.

 

 

 

Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це – спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це – неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це – соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці – Києва. Це – єдність нашого державного і духовного начала.

 

 


 

Із хрещенням для нашого народу розпочалася нова історія. Віра створила ідею: єдиний народ, могутня держава, приналежність до європейської цивілізації. Наш народ був вірний цій ідеї завжди.

Вірю, що великою історичною правдою і справедливістю для України стане утвердження Єдиної Помісної Православної Церкви.

Це – справа єдності нашого духовного життя і всього суспільства. Це – рідний дім для всіх православних християн України.


У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

Нехай Господь береже нас усіх!


З повагою,

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ

 

« повернутися до списку новин