Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 560

На Гайворонщині побував народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань бюджету Верховної  Ради України, член Радикальної партії Олега Ляшка Василь АМЕЛЬЧЕНКО.

В ході свого візиту депутат Верховної Ради України В.АМЕЛЬЧЕНКО разом з головою районної ради Дмитром ГРАБОВИМ та депутатом Кіровоградської обласної ради Михайлом БЕВЗЕНКОМ відвідали Гайворонський професійний аграрний ліцей, де зустрілись з директором даного навчального закладу Іриною ЯРКО та взяли участь у засіданні "Круглого столу", де розглядалися питання оптимізації професійно-технічної освіти в області.

Під час засідання Василю Амельченку було адресовано ряд запитань, на які він надав ґрунтовні та вичерпні відповіді і роз’яснення. 

Крім того народний депутат мав змогу познайомитись з навчальним закладом, його матеріально-технічним забезпеченням, кадровим потенціалом та питаннями, які потребують уваги та вирішення. Одночасно Василь Амельченко поспілкувався з учнями та педагогічними працівниками аграрного ліцею.

 

 

  

  

  

__________________________________

 

 « повернутися до списку новин