Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 551

 

 

День Гідності та Свободи
став своєрідним наступником свята Дня Свободи,
що відзначався на честь Помаранчевої революції
з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості
у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 

 

 

 

Сьогодні, 21 листопада,
жителі Гайворонщини, як і всі українці, відзначали

День Гідності та Свободи

Біля пам’ятного знака «Героям Небесної сотні» зібрались учнівська та студентська молодь, представники міської та районної влади, працівники державних підприємств, установ та організацій, учасники АТО, представники громадськості та жителі міста.

 


Виступаючи перед присутніми, ведучі зазначили, що гідність – одна з найважливіших якостей людини і навіть цілого суспільства. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в соціумі, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.
"Українці – свідома і відповідальна нація, що подала історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч громадян згуртовує їх довкола спільної мети".

 

Зі словами привітання виступив голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ. Під час свого виступу очільник районної ради зазначив: "Революція Гідності та Свободи продемонструвала нам і всьому світу, що Україна має право на демократичний розвиток, а українці – сильні духом, волелюбні та небайдужі. Низький уклін нашим воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, усім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі".

Одночасно Дмитро Миколайович звернув увагу присутніх на те, що сьогодні найкращі сини України, ризикуючи власним життям, продовжують захищати східні кордони держави, відстоюють її територіальну цілісність та незалежність. Саме єдність і почуття свободи роблять нас гідними нащадками наших батьків.

 

 

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх, хто загинув під час Революції Гідності та в антитерористичній операції на сході держави та поклали квіти пам’ятного знака "Героям Небесної Сотні."

Також було покладено квіти і до пам’ятників Тарасу Шевченку та Василю Стусу.

Працівники районного Будинку культури виступили перед учасниками заходу з літературно-музичною композицією. 

     

____________________________« повернутися до списку новин