Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 310

Вчора, 9 травня, Україна святкувала День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


Ми відзначаємо це свято як день радості й скорботи, пам'яті й безсмертя, як свято дружби народів, які в ім'я життя і майбутнього власною кров'ю захищали від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.


«9 травня - день нашої гордості, нашої величі, мужності і відваги. День нашої пам'яті. Ми у вічному боргу перед тими, хто подарував нам мир, весну і найголовніше – життя.  І поки ми будемо пам’ятати про цю війну, ми будемо жити, буде жити наша Батьківщина і рідна Україна», - з таких слів розпочався вранці у сквері Перемоги міста Гайворона урочистий захід «Перемога – одна на всіх», організований з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В заходах прийняли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, ветерани війни, представники місцевих органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднань ветеранів, учнівська молодь та громадськість.

З теплими словами подяки до ветеранів, яких з кожним роком стає все менше, звернувся очільник районної ради Дмитро Миколайович Грабовий, який привітав усіх присутніх з Днем Перемоги над нацизмом в Європі, подякував ветеранам Другої світової та бійцям, які в наш час боронять рідну землю на сході країни.

"День Перемоги завжди викликає почуття великої радості, безмежної гордості за наш народ і гіркий сум водночас. Битва за Україну не припинялася ніколи і щоб тут жили діти – треба воювати батькам! - зазначив у своєму виступі Дмитро Миколайович та побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і плідної праці на рідній землі!

Хвилиною мовчання вшанувати пам`ять усіх полеглих за волю України. Урочистості завершилися покладанням квітів до Обеліска Слави.

9 травня зранку всі населені пункти Гайворонського району провели заходи з нагоди 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

У рамках заходів відбулося покладання вінків та живих квітів до пам’ятних знаків воїнам-визволителям. Світлу пам’ять полеглих у роки війни вшановано хвилиною мовчання. А вічний подвиг живих учасників страшної трагедії – квітами від вдячних нащадків.

 « повернутися до списку новин