Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 399

Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.
 
75 років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат на українських землях, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів українців...


Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. 

08 та 09 травня 2020 року Україна, разом з усім світом, відзначає День пам'яті та примирення та 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 
Гайворонський район приєднався до відзначення визначної дати вшануванням пам'яті загиблих. В усіх сільських, селищних радах району, в рамках карантинних обмежень, відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих воїнів-визволителів хвилиною мовчання та покладанням квітів до братських могил, обелісків та пам’ятників.

Дев’ятого травня цього року, в День 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова районної ради Дмитро Грабовий, заступник голови РДА Віталій Орел, голова ради районної організації ветеранів України Микола Рябокучма, комісар Гайворонського районного військо-вого комісаріату, підполковник Андрій Іващенко, начальник Гайворонського відділу поліції, підполковник В’ячеслав Понома-ренко, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА Ірина Паршогуба прийшли в сквер Перемоги міста Гайворона до Меморіалу героям-землякам, які загинули смертю хоробрих, визволяючи рідну Україну та країни Європи від гітлерівських поневолювачів.

Вони хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших мужніх співвітчизників і поклали квіти до пам’ятника в центрі меморіалу.

Слід зазначити, що цього дня, (не порушуючи правил карантину, пов’язаного із пандемією коронавірусу), до Меморіалу приходили мешканці міста, щоб теж покласти квіти до пам’ятника героям-землякам, які не повернулися з фронту, і до могил загиблих воїнів-визволителів та підпільників.

Серед тих, хто вшанував борців із нацизмом, була і ветеран Другої світової війни Валентина Біляківська (на знімку), люди середнього і шанованого віку, молодь.

Це свідчення того, що пам’ять про захисників рідної землі від гітлерівської орди завжди буде жити в серцях українців і передаватися майбутнім поколінням.

 « повернутися до списку новин