Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 332

Ідея Президента України Петра Порошенка – забезпечити жителів села доступною і якісною базовою допомогою.

Його ініціативу Кіровоградщина
почала реалізовувати найпершою. 


Вчора, 27 березня, голова Кірово-градської обласної державної адміністрації Сергій КУЗЬМЕНКО побував у селі Червоне Гайворонського району, де разом з керівниками району - головою районної ради Дмитром ГРАБОВИМ і головою районної держав-ної адміністрації Юрієм КЛИМЕНКОМ, а також народним депутатом України Вадимом ДЕНИСЕНКОМ і директором департаменту охорони здоров`я ОДА Олегом РИБАЛЬЧЕНКОМ відкрили нещодавно збудовану сучасну лікарську амбулаторію КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги".
 

Вони ознайомилися з роботою амбулаторії, поспілкувалися з медич-ним персоналом, пацієнтами та меш-канцями населеного пункту.

Сергій Кузьменко підкреслив, що заклад укомплектовано необхідним обладнанням, зокрема і телемедичним, придбано автомобіль для лікарів, створено комфортні умови і для персоналу, і для відвідувачів.

"Сьогодні жителі сіл уже мають можливість отримувати якісні медичні послуги. Для Кіровоградщини це дуже важливо, оскільки велика кількість людей проживає саме в сільській місцевості, – наголосив очільник обласної державної адміністрації.
 
Прийом хворих здійснюється у фіксовані два дні на тиждень. Обслуговуватися тут можуть і жителі двох сусідніх сіл – Вікнене і Берестяги. Усього – більше двох тисяч.

 

До складу амбулаторії входять: реєстратура, маніпуляційний і огля-довий кабінети, кабінет щеплень, кабінет лікаря, кімната для персоналу та підсобні приміщення.


Заклад забезпечений санітарним авто-мобілем «Рено Дастер».

Придбали його державним коштом. Для лікаря облаштоване житло.

 

 

« повернутися до списку новин